Menu   úvod
  seznam členů
  dokumenty YCVP
  aktuálně
  stalo se
  kalendář akcí
  příjezd na Vranov
  orientační plánek pláže
  galerie lodí
  bazar
  informační materiály
  seznam námořních plaveb
  kontakt
  video kanál
  odkazy
 
archiv:       -aktuální-       -rok2000-       -rok2001-       -rok2002-       -rok2003-       -rok2004-       -rok2005-       -rok2006/7-       -rok2008-       -rok2009-       -rok2010-       -rok2011-       -rok2012-       -rok2013-       -rok2014-       -rok2015-       -rok2016-

Návrh plánu činnosti oddílu
na rok 2002

leden:
19.1.
II. Jachtařský ples oddílu.
Ustanovena plesová komise pod vedením Ing. Romana Kästnera
březen:
9. 3.
II. Námořnický maškářní bál
Garant: Václav Jordán, MVDr. Ladislav Kulíšek, bří Pátí, Emanuel Briestenský, Alfred Jeřábek, Věra Nováková
27. 3.
Valná hromada oddílu
18:00 v restauraci "U Karla", Mikulášské nám.
Hodnocení roční činnosti oddílu, volba nového výrobu
Garant: Ota Pellant, Ing. Roman Kästner, Petra Pěnčíková
duben:
20. 4.
Odemykání řeky Dyje
Společenská akce vodomilných lidí, organizační zajištění - vodácký klub Neptun
Garant: Jan Pátý, Ing. Petr Koziel, Karel Priegelhof, PaeDr. Jaroslav Štefanik
květen:
1. 5.
Odemykání Vranovské přehrady
Zahájení jachtařské sezóny, společenský večer na prámu Znojmo
Garant: Petr Pátý, Luboš Vaněk, Alfred Jeřábek, Věra Nováková, Emanuel Briestenský
červen:
2. 6.
Dětský den a sportovní odpoledne pro mládež a dospělé
Výstavka o činnosti klubu
Garant: Stanislava Kaniová, Karel Priegelhof, Petra Pěnčíková, Emanuel Briestenský
29. - 30.6.
Vytrvalostní závod kajutových plachetnic (koef 3)
K závodu nutné předepsané osvětlení lodi, možnost plutí až 24 hod
Rozhodčí: Rudolf Pavka, Antonín Hadroušek
Společenský večer, ochutnávka vín - Ing. Jindřich Ševčík
červenec:
20. 7.
Závod elektročlunů
Garant: MVDr. Ladislav Kulíšek, Libor Frimmel
27. - 28. 7.
Závod "Modrá stuha Vranovské přehrady"
Dálkový závod o uplutí 20 n. mil
Po skončení společenský večer u táboráku
Rozhodčí: Rudolf Pavka, Antonín Hadroušek
Ředitel: Ing. Ivo Mareš, Jaroslav Zvěřina
srpen:
24. - 25. 8.
Závod "Znojmia Cup"
Závod kajutových plachetnic (koef. 2), společenský večer s noční vyjížďkou po jezeře, "Vranovská Benátská noc"
Rozhodčí: Rudolf Pavka, Antonín Hadroušek
Komise: bří. Pátí, MUDr. Karel Rynda, Mojmír Tkaný
září:
7. - 8. 9.
Plavba "Baťovým kanálem"
Dvoudenní výlet s plavbou po "Baťově kanálu"
Garant: bří Pátí, Ing. Kästner
21. - 22. 9.
Závod "Podzimní vítr"
Závod kajutových plachetnic (koef. 2)
Po skončení společný večer u táboráku
Rozhodčí: Rudolf Pavka, Antonín Hadroušek
Komise:bří. Pátí, MUDr. Karel Rynda, Mojmír Tkaný
říjen:
19. 10
Zamykání Vranovské přehrady
Společné vytahování lodí
Garant: Alfred Jeřábek, Josef Vajdík
27. 10
Zamykání Dyje společně s oddílem Neptun
Garant: PaeDr. Jaroslav Štefanik, Emanuel Briestenský
listopad:
21. 11
Setkání "Bojolais"
Garant: Ing. Roman Kästner
23. 11
III. Setkání přátel námořního jachtingu
Výstava, besedy, promítání filmů, společenský večer
Garant: bratři Pátí, Emanuel Briestenský, Ing. Roman Kästner, MVDr. Ladislav Kulíšek
prosinec:
11. 12
Loučení z jachtařským rokem 2002
Bilancování a příprava na III. Jachtařský ples
Garant: Ing. Roman Kästner, MVDr. Ladislav Kulíšek, nově zvolený výbor
únor 2003:
 
Námořnický maškarní bál
 
březen 2003:
 
Valná hromada oddílu
 

Přesné termíny jednotlivých akcí budou oznámeny:

    - na nástěnce v hospůdce "U námořníka" nejméne jeden měsíc před akcí
    - na mobilním telefonu 0603/836 963
    - na internetové adrese http://ycvp0735.webz.cz