Menu   úvod
  dokumenty YCVP
  aktuálně
  stalo se
  kalendář akcí
  příjezd na Vranov
  orientační plánek pláže
  galerie lodí
  bazar
  informační materiály
  seznam námořních plaveb
  kontakt
  video kanál
  odkazy

 

 
archiv:       v roce 2020     v roce 2019     v roce 2018     v roce 2017     v roce 2016     v roce 2015     v roce 2014     v roce 2013     v roce 2012     v roce 2011     v roce 2010     v roce 2009     v roce 2008     v roce 2007     v roce 2006     v roce 2005     v roce 2004     v roce 2003     v roce 2002     v roce 2001 a driv
Události roku 2010
       

 
Předvánoční posezení
Poslední setkání členů výboru YCVP v tomto roce,se konalo na neobvyklém místě.Místem setkání totiž byl sklípek Ládi Kulíška v samém centru města,v Kramářské uličce.Tady se tentokrát nestavělo,nesvářelo,nesháněli se řemeslníci,nebo materiál všeho druhu.Ve sklípku se,při dobrém vínku,vzpomínalo na uplynulé léto.A věřte,bylo na co vzpomínat.Vždyť naše akce již mají mezi jachtaři,nejen znojemskými,svůj zvuk.Ať už to byl "Dětský den",3 uspořádané regaty,či fůra vykonané práce. Večerem všechny provázely,videozáznamy z Vranovské přehrady.Došlo i na bilanci toho,co bylo uděláno,i na plány na příští sezonu.Dobrá nálada,je patrná i z fotogalerie.
Celoroční bilanci provedl prezident YCVP MVDr. Láďa Kulíšek:
"Vážení a milí přátelé, příznivci a podporovatelé,nejen,vranovského JACHTINGU.Děkuji za Vaši přízeň v právě končícím roce a těšíme se na naše společná setkávání i v tom příštím.Celý tým JACHTKLUBU VRANOVSKÁ PŘEHRADA Vám přeje, ať je ten příští rok pro Vás úspěšný. Budeme rádi, když budeme moci,alespoň trochu,k jeho úspěšnosti přispět".
"Pokud se ohlédneme,zůstal tu letos po nás,kus dobře odvedené práce a Petr Pátý,tam na nebi, na nás jistě mává s palcem nahoru".
"A čím se můžeme pochlubit?"
1. ELEKTRIFIKACE YC
2. KOMPLETNÍ OPRAVA ELEKTROROZVODU A PŘÍPRAVA NA REVIZI.
3. PRODEJ KARAVANU
4. CELKOVÁ ČÁSTKA OD SPONZORŮ ( 20 + 14 + 10), SPOLU 44 000 KČ
5. NOVÉ MOLO
6. VYPLACENÍ CELÉHO MOLA, KTERÉ SE STALO VÝHRADNÍM MAJETKEM Y. C. V. P.
7. POŘÍZENÍ STANU,JAKO ZÁZEMÍ PRO CELOROČNÍ ČINNOST,SE POTVRDILO JAKO SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ
8. POŘÍZENÍ A STAVBA NÁSTUPNÍHO MŮSTKU
9. POŘÍZENÍ 4000 LITROVÉHO ZÁSOBNÍKU NA ODPADNÍ VODY
10.REALIZACE WC + SOCIALNÍHO ZAŘÍZENÍ – NAPOJENÍ NA VODOVODNÍ ŘÁD
11. ZAJIŠTĚNÍ A VYBAVENÍ SOCIÁLNÍ BUŇKY, ROZVOD VODY I DO MARINGOTKY, ROZVOD ODPADU, VČETNĚ MONTÁŽE
12. ZAJIŠTENÍ SILONOVÝCH PODLÁŽEK PRO DALŠÍ MOLO
13. ZAJIŠTĚNÍ KONSTRUKČNÍHO MATERIÁLU PRO DALŠÍ MOLO.

"Všem těm,co přiložili ruku k dílu, DĚKUJI!"
"Všem členům YCVP,sponzorům a sympatizantům přeji požehnané Vánoční svátky a mnoho radostí, zdraví,štěstí, a úspěchů v roce 2011!".zakončil svou bilanci Láďa Kulíšek

Zbývá už pouze připomenout nejbližší naše akce v novém roce.
-Výroční členská schůze YCVP.. /28.1.2011 /,opět v rest, "U Karla" na Mikulášském náměstí.
-"11.Námořnickej bál"../5.2.2011 v M-CENTRU /,tradičně,první sobota v únoru,oblíbená akce našeho jachtklubu,která se již dostala do povědomí znojmáků,nejen jachtařů.Srdečně zve ORGANIZAČNÍ VÝBOR.Vstupné 350 kč/os.


Plány YCVP pro nadcházející sezónu 2011
V sezoně 2011 zorganizuje náš jachtklub YCVP následující akce:
Otevírání Vranovské přehrady14. 5. 2011
"Dětský den"4.a 5. 6. 2011současně se závodem "Vranovská míle" (závod elektročlunů)
"Excalibur Cup"2.a 3. 7. 20114.ročník populárního závodu kajutových plachetnic
"Modrá stuha"16.a 17. 7. 2011prestižní závod kajutových plachetnic o nejrychlejší loď našeho jachtklubu
"Prázdninový vítr"6.a 7. 8. 2011otevřený závod pro všechny zájemce,včetně vranovských chatařů
"Kurs Bítov"10 a 11. 9. 2011podzinmí,romantická,společná plavba (pohodová plavba pro všechny,kdož se točí kolem vody a cítí se být v kondici).


Podzimní finiš
..a nejen podzimní romantika,ale také starosti a fůra práce. I to je náplní činnosti našich členů v těchto dnech.
Základna YCVP se začíná měnit. Nejen nové molo, ale i ostatní zázemí dostává generálku. Rozvody elektřiny, teréní úprava okolí, nová hygienická buňka... Do zimy se toho musí ještě hodně stihnout.
Známá pravda,že nežli se jachtař dostane s lodí na vodu, čeká ho mnoho hodin práce na lodi. Přeneseně se říká, že za hodinu na vodě, platí jachtař deseti hodinami práce na suchu.
V našem případě, by tato známá rovnice platila doslova takhle: ..ne deset, ale stovky hodin práce našich členů, odpracovaných na modernizaci areálu YCVP.
Pracovní úsilí vystihuje fotogalerie.
Podzimní romantika
Tak jako každoročně se vypravila skupina kajutovek na Bítov. Je to vždycky jedna z posledních společných plaveb na závěr jachetní sezony.. Podzim nečeká. Je třeba mít "nos" na počasí. Jak vidno z fotogalerie, počasí se vyvedlo. Lodě proplouvaly prosluněnými zátokami a nálada na palubách lodí byla výborná.
"AHOJ!" a "NA SHLEDANOU V PŘÍŠTÍM ROCE,PŘEHRADO"


Generační problém
Náhodná cesta kolem parníku, stojícího na parkovišti v Lesné, vybavila Láďovi Kulíškovi (prezidentovi našeho YCVP), vzpomínku na podobnou situaci, kdy si jako malý klučina prohlížel na přehradě parník, který se spouštěl na vodu. Dnes se tomuto druhu parníku říká "hydrobus" a ten minulý (ze vzpomínek), a současný dělí celé dvě generace. S humornou nadsázkou, tedy nikoli generační problém, ale dvougenerační.
Jak dokládají fotky, Láďův vnuk je dnes parníkem nadšený stejně, jako býval i jeho děda před mnoha lety, když obdivoval parníky, dnes již neexistující, Vranovské flotily.


Vranovská námořní míle
Letos uspořádal náš jachtklub již 3. ročník závodu člunů, poháněných elektrickými motory. Tento závod se již pomalu stává tradicí.
Při zákazu spalovacích motorů na přehradě se elektropohon tak stává jedinou alternativou do budoucna. Oproti loňsku zde však jeden rozdíl nešel přehlédnout.Na přehradě se elektro začíná používat především chataři. Už to není jenom specialita pro výrobní experimenty, ale pro více a více zájemců se elektropohon stává běžnou součástí pohybu po vodní hladině na Vranově. K tomu přispívá i půjčovna elektrolodí na vranovské pláži, jejichž obratné čluny začaly letos brázdit vranovskou hladinu.
K samotnému závodu říká jeho ředitel MVDr.Ladislav Kulíšek:"Pro neúčast továrních speciálů,byla zrušena rozjížďka, při níž se hodnotila rychlost. O to víc času jsme mohli věnovat závodu pro každého, kdo přijel se svou elektrolodí.
Skutečnou senzací byl start laminátového kluzáku třebíčské OMICRON MARINE, který se neuvěřitelnou rychlostí, ve skluzu, prohnal tratí jako vítr".
"Dost možná,že rychlost člunu vyprovokuje v příštím ročníku následovníky-soupeře. V tom případě by ona pomyslná rukavice, jako výzva k souboji, měla barvu červenobílou (barva trupu elektrokluzáku)", dodává s úsměvem Láďa Kulíšek.
Výsledky závodu:
1. MÍSTO JOSEF VEČEŘA - CITONICE - LAMINÁTOVÝ ELEKTROČLUN
2. MÍSTO GEORGE- THOMAS BROOKES - ZNOJMO - NAFUKOVACÍ ČLUN YCVP
3. MÍSTO KAREL KRŇÁVEK - OTROKOVICE - NAFUKOVACÍ ČLUN


Excalibur City Cup 2010
V sobotu a v neděli,3.a 4.července, jsme uspořádali letošní druhou regatu. Již 3.ročník Excalibur City Cup.
Ředitel regaty Láďa Kulíšek přivítal v 10 hod. posádky 5 kajutových plachetnic našich členů. Po krátké instruktáži přišlo rozhodnutí rozhodčího Tondy Hadrouška o odložení startu. Větru bylo poskrovnu, takže start první rozjížďky se posunul až na 12,30 hod.
Trať, o celkové délce 4 km, byla vytýčená dvěma bójemi. Na vodě byl k vidění majestátní RHODOS 940 s posádkou Jeřábek-Nováková, obratný ATOL manželů Kučových z Brna, nesměl chybět KENTAUR s Emilem Svobodou a Alojzem Hnilou z našeho YCVP, zkušení matadoři Mirek Klein s Lubošem Marušíkem na SASANCE a štikou v rybníce byla POLÁRKA Michala Svitoka.
Rozjížďka trvala cca 1,5 hodiny, plné nervů a taktizování.
Kormidelník Polárky, Michal Svitok prohlásil:"je to na mrtvici, když si vypracuješ náskok, o který příjdeš, když tě ostatní dojíždějí při flautě".
Slabý,neustále se točící vítr,naděloval všem stejně, totiž, takřka nic.
Druhá sobotní rozjížďka byla odstartována ve 14,20 hod a v 16 hod poslední jachtař projel cílem před jachtklubem YCVP.
Večer bylo o čem povídat a vzpomínky se jen rojily. Navíc jeden z nás, Tonda Hadroušek, slavil životní výročí, takže není divu, že se na kutě moc nespěchalo!
Druhý den závodu panovala beznadějná flauta (bezvětří), takže ve 12 hod. byl závod ukončen. Výsledky byly tak těsné,že musela rozhodovat kriteria.
Celkové výsledky Excalibur city Cup 2010. 1. Alfred Jeřábek-Věrka Nováková / Lady (Rhodos 940). 2. Petr a Helena Kučovi / Veronica (Atol). 3. Michal Svitok / Polárka (Hunter 600).
Poděkování,zcela jistě, patří našemu generálnímu sponzorovi firmě Excalibur City.
Člun VANITY vedený zkušeným B.Eratem odvedl opět výbornou práci při stavění a pozdější likvidaci tratě.

Naší příští akcí bude:"17.7. Závod elektročlunů" (podrobnosti na našich webovkách (ycvp.webz.cz/kalendář akcí) a 7.-8.8. Prázdninový vítr (podr. tamtéž).

   


POZVÁNKA NA KLUBOVOU AKCI
EXCALIBUR CITY CUP
Datum: 3.-4.7.2010
Pořadatel: Jachtklub Vranovská přehrada – „Znojemská flotila kajutových lodí“
Více v přiloženém pdf dokumentu


S Excaliburem na vodě
V sobotu 26.6.2010 uspořádal náš Jachtklub Vranovská přehrada dětský den. Akce byla součástí oslav 10letého výročí založení jachtklubu.
Od 10 hodin to v areálu jachtklubu vypadalo spíše jako u zápisu do první třídy. Celkem se zůčastnilo 75 dětí se svými rodiči.
Pro všechny byl připravený zajímavý program. Skupinky dětí s rodiči se střídaly na překrásných kajutových plachetnicích a elektromotorovém člunu. Další skupinky soutěžily v připravených hrách. Kdo měl fotoaparát a fotil, mohl si své fotografie vytisknout na zařízení firmy EPSON od sponzora "Computer Kulíšek".
Všechno rámovala hudba, kterou zajišťoval náš nový člen Mirek Rezek s jeho profi studiem. V poledne se rozdalo 100 limonád a ugrilovalo 100 špekáčků.
Třešínkou na dortu byla ukázka mistrovského kousku z rukou lodního modeláře Aleše Gaťaříka ze Znojma. Předvedl funkční, třímetrový model holandského bitevního křižníku ,,DE ROYTER,, Jeho originál dodnes slouží v holandských pobřežních silách. Při jeho spatření nejeden klučina i děda, byli u vytržení nad tou precizností a zamáčkli slzu dojetí.
Každý absolvent pirátské plavby na plachetnici dostal tričko a kapitánský diplom za statečnost. Věříme, že ke vší spokojenosti spousty rodičů.
Plavba na plachetnicích děti nadchla tak, že do budoucna, je možná už nyní rozhodnuto o jejich sportovním zaměření.
Počasí bylo celý den nádherné a rozzářené oči malých admirálů byly tou nejkrásnější odměnou pro pořadatele a sponzory dětského dne.


Modrá stuha
Ve dnech 3. a 4. června uspořádal náš jachtklub svou první, letošní, klubovou akci. Byla jí tradiční regata Modrá stuha. Na přehradě je to akce s dlouholetou tradicí.
Ředitelem regaty byl Michal Svitok, který v sobotu v 10 hod. přivítal na naší základně pod Vojenskou zotavovnou posádky 7 jachet a jejich příznivců. Na trať vytyčenou dvěma bójemi se posádky, v mírném, silně proměnlivém větru, vydaly v 10,30 hod.
Trať měla cca 5km a plula se dvoukolově. Start a cíl byly opět, jak je u nás zvykem, naproti jachtklubu YCVP. Otočné bóje u Orlího hnízda a u hráze v prostoru Skalky, vytyčily trať, která dokonale prověřila taktiku posádek.
Věrka Nováková z vítězné jachty LADY, říká: "Byly to nervy. Neustále s napětím sledovat plachty a využít každý vánek".
Dodávám:"V jejich případě se nasazení vyplatilo, neboť sobotní rozjížďku vyhráli s přesvědčivým náskokem 20 minut".
Podmínky vyžadovaly skutečně maximální soustředění!.
Na místě druhém se umístila plachetnice VERONICA s posádkou Petr Kuča, ing.Zdeněk Kapusta. a třetí byla plachetnice DAGMAR 2, s posádkou Luboš Vaněk a MUDr. Karel Rynda.
Nedělní rozjížďka pak byla přesnou kopií té sobotní.
Ocenění patří i ostatním posádkám, které osvědčily svůj smysl pro sportovní soutěživost!
Bezchybně opět vedl svůj motorák "VANITY", Božin Erat, který odvedl kus poctivé roboty při vytyčování a následné likvidaci tratě po skončení závodu.


-Výsledky Modré stuhy 2010.
1.místo-LADY (Rhodos 940)-Alfred Jeřábek,Věra Nováková
2.místo-VERONICA (Atol)-Petr Kuča,ing.Zdeněk Kapusta
3.místo-Dagmar II (Avar Salina)-Luboš Vaněk,MUDr.Karel Rynda.


Závody elektročlunů
Letos 17. července se opět utkají v přátelském střetnutí lodě poháněné elektrickou energií z akumulátorů.
Závod je určen jak pro "tovární" týmy, tak i pro zájemce z řad široké veřejnosti - stačí jakákoliv pramička s elektromotorem.
Již potřetí se setkají tradiční rivalové se svými speciály s nejnovějšími nadupanými motory - firmy KARVIN a OMICRON ( elektromotory COBRA ).

Vlastní závod se skládá ze tří vložených závodů.
- 1. Rychlostní Závod na 1 námořní míli.
Start a cíl pod mostem u hráze Vranovské přehrady. Trať má tvar trojůhelníku a jedou se tři kola, celkem jedna námořní míle.
- 2. Závod pro každého Závod pro každého který přijede se svoji pramičkou s elektromotorem.


S EXCALIBUREM NA VODĚ
V rámci oslav 10ti letého výročí našeho jachtklubu Vranovská přehrada, uspořádáme společně s naším generálním sponzorem, společností EXCALIBUR CITY působící v Hatích u Znojma, Dětský den.
Dne 26.června zveme na naší základnu pod Vojenskou zotavovnou děti v doprovodu rodičů. Celá akce proběhne v areálu jachtkkubu (YCVP) a na novém molu před jachtklubem od 10-14 hod..
Na molu budou zakotveny kajutové plachetnice a 3 čluny s elektrickým pohonem se svými posádkami. Elektročluny na tuto akci poskytne "Půjčovna elektrolodí" mající své základny na přehradě a na Bítově. Na nich se budou moci děti povozit. Dětem v doprovodu rodičů (nutná podmínka související s bezpečností dětí) budou vydány lístky, na nichž se budou zaznamenávat plavby a aktivity, kterých se děti zúčastní.
Ty nejaktivnější budou odměněny. Pro ty méně odvážné, bude v areálu jachtklubu probíhat, pod odborným pedagogickým dohledem, soutěž v kreslení na téma "Lodě a lodičky".
Součástí akce bude i fotosoutěž rodičů, kteří z průběhu akce mohou posílat své fotky na mailovou adresu: veteran@club34.cz,
Fotky budou vybrány a oceněny odbornou porotou. Sponzorem fotosoutěže je BESEDA ZNOJMO.
Děti,se svými rodiči,přijďte se pobavit!
UPOZORNĚNÍ
Dětský den se pořádá současně s regatou soudedního jachtklubu.
Kvůli stísněným, prostorovým podmínkám je nutné s tím počítat a odstavovat auta návštěvníků dětského dne, na parkovišti nad vojenskou zotavovnou.
Do areálu YCVP pod vojenskou zotavovnou je nutno dojít pěšky.
Děkujeme za pochopení!


Nové molo
Hned na pokraji letošní sezony proběhla akce,která svým rozsahem,pracností a finanční náročností nemá v historii našeho jachtklubu obdobu.
Ve dnech 24. a 25.dubna,bylo rozebráno staré molo a nahrazeno novou konstrukcí profesionální výroby. Na laminátových plovácích je usazena konstrukce,jež tvoří boxy pro kotvící kajutovky. Celé molo (boxy pro 10 stání), je zakotveno dvěma maxi kotvami o celkové váze 600kg.
Nyní je nové molo daleko větší, bezpečnější a hlavně představuje pro kajutové plachetnice našich členů, dostatečný prostor pro kotvení i manipulaci při přistávání a odplouvání od břehu.
Takováto akce se nedá zvládnout bez nasazení členů YCVP. Za všechny jmenujme p. Hnila se synem Denisem, Dr. Kolaříka, Jeřábka, Svitoka a celou rodinu Brookesových. Nemohl chybět ani MGr. Briestenský, Pátý, bratři Bulové, Marušík, Kuča, Tkaný, MUDr. Rynda, Vašíček.
Ruku k dílu přiložili i dva brigádníci z rychlé roty a p. Vrána. V roli potápěče zajišťoval práci pod vodou Luboš Vaněk. Všichni se nezastavili od ranní 8mé hod., až do 4té hodiny odpolední.
Odměnou jim byl výborný guláš od Bulových a pocit ze zdárně završené akce.
Majitele změnil i náš karavan,který si odvezl nový majitel.

Prezident jachtklubu Láďa Kulíšek všem, kteří se zúčastnili celé akce, vzkazuje: "Bez vás by to nešlo! Díky za účast a odvedenou práci"!

 


Informace o technických prohlídkách v roce 2010
Na následujícím obrázku jsou uvedeny termíny v jednotlivých lokalitách na provádění technických prohlídek a prodlužování platnosti lodních osvědčení v roce 2010.
Na Vranovské přehradě budete moci tuto možnost využít 27. 5. 2010 mezi 10.oo - 12.oo hodinou u yachtklubu.
Pozor, připravte si lodičky a mola!


Rekordní úbytek vody
Méně vody na Vranově. Dle informací z tisku, byla Vranovská přehrada vypuštěna na rekordní úroveň v její historii. Chataři-pamětníci, to potvrzují.
Je to asi 12 - 13 m pod přepad.
Důvodem jsou obavy ze záplav z tajícího sněhu. Úbytek hladiny poskytuje zvláštní, nezvyklý pohled na místa, která jsou, za normálního stavu, hluboko pod hladinou.
Jak to vypadá nyní, vystihl svými fotkami Pigi, ze sousedního jachtklubu YCZN.

Opačný extrém (přeplněná přehrada),je patrný z Pigiho fotek z března 2006.


Vrancl, ráj jachtařů
Zasvěcené povídání o Vranovské přehradě je staženo z portálu http://www.marinanet.cz
Je to snad nejpodrobnější místopis Vranclu,jaký jsem četl,včetně názvů mnoha míst a zátok.Na konci článku je dokonce zmínka o stožárech,které stávaly na pláži a na protější straně.Někde ve svém archivu mám panoráma Vranovské přehrady,focené (mnou osobně), z vrcholu plážového stožáru.Počtěte si!
Autorovi děkuji z celého srdce!!

"Malý, neúplný a mnohde nepřesný jachtařský (vodácký) průvodce".
Je pravdou, že pro závodní či sportovní jachting lze využít pouze její část hned za hrází-tzv. jezero, a tak přehrada jako taková pro jachtění není nic moc. Ale má bezpochyby své kouzlo, které ostatní naše přehrady snad ani nemají...........
To je prvních pár vět z článku na www.marinanet.cz pro celý článek přejděte na http://www.marinanet.cz/news/vranovska-prehrada/

Pohlednice z 80tých let dokazuje, jak byl kdysi Vrancl populární.
Důkaz o tom,že slogan "Moravský jadran", nebyl vůbec přehnaný.
Ach,kde ty časy jsou.....?


MAŠKARNÍ NÁMOŘNICKEJ BÁL 2010 SKONČIL !
"ZVEME VŠECHNY MOŘSKÉ PANNY,PIRÁTY,KAPITÁNY + ADMIRALITU KOMPLET,PARNÍ INSPEKTORY,LODNÍKY,TOPIČE,PLAVČÍKY,POTÁPĚČE A TETY, VŠECHNY S MOKRÝM ŠOSEM A S DOBROU NÁLADOU.
MASKY A PŘEVLEKY VÍTÁNY /NENÍ PODMÍNKA/ NEJHEZČÍ MASKA VYHRÁVÁ 5 ŠAMPÁŇ"
Takhle, už dlouho před termínem, svolával do zbraně jachtaře i nejachtaře a kamarády od vody, organizační výbor. A důvod? Konal se tradiční (již 9.ročník), našeho Jachtařského námořnického maškarního bálu.
V sobotu 6.února jsme v 19.hod vypluli. Přístavem nám byla známá podkrovní vinárna "M-Centrum" v Kramářské uličce. Nabitá vinárna, tradiční výzdoba a bohatý program. Zárukou výborné nálady byla populární únanovská kapela "Duo Carmen".
A už od prvních okamžiků po zahájení (Láďa Kulíšek a členka jachtklubu pí. Blanka Brookesová) se bylo opravdu na co dívat. S muzikou se střídala vystoupení břišních tanečnic. O přízeň návštěvníků s nimi soupeřily tanečnice žhavého Flamenga a Kankánu. Při dobrém pití, rychle ubíhal čas. Všeobecné veselí vzbudil "maršál Malinovskij".
Vyhlášení pořadí masek, bylo snadnou záležitostí, neboť vítěz byl skutečně, na první pohled, známý. Byl jím Igor Štěrba v kostýmu mušketýra, se svou družinou, ze sousedního jachtklubu YCZN. Druhá byla maska lodního vězně Lenky Ryndové .Za pozornost stojí, že myslela i na takový detail, jako je vězeňská koule na noze, se kterou skutečně tančila. Třetí byla skupina rozverných námořníků a námořnic, mající ve svém středu Ondřeje Šťastníka a Vládi Pitoura .Kromě nich se tu ovšem vyskytovali i piráti z Lančovské zátoky i ti z Karibiku, vodníci,l odníci, lodní kuchařky a všechna možná chasa od vody.
A to už se pomalu blížila půlnoc a s ní vyvrcholení programu. Tak jako každoročně bylo zlatým hřebem vystoupení temperamantní krásky, která tančila bez závoje. Sklidila zasloužený potlesk.
Zábava pokračovala až do 3.hodiny. Kapela dohrála, účastníci plesu utvořili veliký kruh a na rozloučenou si společně "střihli" moravskou písničku - "Když jsem šel z Hradišťa".

KAŽDÝ KDO PŘIŠEL,TEN VIDĚL A ZCELA JISTĚ SE I BAVIL !

MAŠKARNÍ NÁMOŘNICKEJ BÁL 2010 SKONČIL !
AŤ ŽIJE MAŠKARNÍ NÁMOŘNICKEJ BÁL 2011 !

Rozsáhlá fotogalerie kapely "Duo Carmen" je výstižnější,nežli jakýkoliv komentář.


Pozvánka na námořnický maškarní bál
Jelikož čas pádí jako mustang, nikoho určitě nepřekvapí pozvánka na naši první akci v tomto roce.
Bude jí, jak velí dlouholetá tradice, náš "Námořnickej maškarní bál".
Zveme na něj všechny kamarády, příznivce i sponzory!
Společně se těšíme i na sousedy z YCZN, které tímto zveme - "EXTRA" !!
K novoročnímu blahopřání Honzy Pátého a ing.Romana Bradáče z jachtklubu Znojmo se připojuje i vedení YCVP.
Všem členům,sponzorům a kamarádům od vody přejeme vše nejlepší v Novém roce!